KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114077

nr 1411 4077

Hikmet Cetinkaya

(f. 1958), Turkiet

Oljemålning, Blomster. Signerad, daterad 2002. Olja på duk, 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 59x59 cm

Hikmet Çetinkaya, Turkisk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:16:20

Hikmet Cetinkaya

Läs mer om Hikmet Cetinkaya